Oyun Doğada Çocuk ve Aile Kampları

16 TEMMUZ - 23 TEMMUZ 2017 4-8 YAŞ 
24 TEMMUZ - 29 TEMMUZ 2017 6-10 YAŞ 

 

NEDEN SANATLA TENEFFÜS?

 

Çocuklarınızla ağustos böceklerinin seslerini dinleyerek uykuya dalacağınız, zamansız öten horozların sesleriyle güne merhaba diyeceğiniz, Kargı Nehri’nin serinliğinde kahvaltının yolunu tutacağınız bir aile tatili geçirmeye ne dersiniz?

 

Çocuklarınız için güzel bir şey yapın; Haydi zamanı yavaşlatın!

 

Doğanın akışı ve sakinliğine eşlik edecek keyifli sanat atölyelerimizi  çocuklarınız için hazırladık. Ama bu kampta çocuklarınıza eşlik edecek biri daha var. O da içinizdeki çocuk!

 

Pastoral Vadi Ekolojik Yaşam Çiftliği’ne ilk geldiğinizde biraz şaşıracaksınız, burası köylülerin ve gönüllülerin ayakta tuttuğu ekolojik bir çiftlik...

 

Telefon yok, internet yok, tv yok, klima yok, kuyruk yok, sivrisinek yok. Sakinlik var, huzur var. Su dağdan, yemek tarladan, yumurta tavuktan tavuk yumurtadan, peynir keçiden, pizza kuzineden, çay sobadan, portakal suyu ağaçtan...

 

Hatçik ve Nurgül Abla’nın pişirdiği enfes yemekleri yedikten sonra dilerseniz kendinizi ödüllendirmek için közde kahve yapabilir, ya da çiftliğin doğal havuzunda yüzerek serinleyebilirsiniz.

 

Siz bunları yaparken çocuklarınız da, eğitmenlerimizle beraber doğayı tanıyacak, doğa ile sanatı birleştirip iyice harmanlayabilecekleri oyunlar oynayacak...

EĞİTMENLERİMİZ VE ETKİNLİKLERİMİZ

Doğadan sanata dönüşüm sağlayan, asıl sanatın doğada varolduğunu savunan, atık malzemeleri dahi sanata dönüştüren ve sanatı hayatımızda bir teneffüs olarak düşünen sanat eğitmenimiz Uğur Kaya ve arkadaşları, Fırat Bingöl, Uğur Acil, Nurcan Sayılır ile müzikle sanatı birleştiren, doğayı ve malzemelerini tanıyabilecekleri aklınıza gelebilecek tüm etkinlikler... Eğitmenimiz Uğur Kaya" önemli olan çocuğun fikridir" tezini savunarak "çocuk istediği eseri yaparken kendini özgür hissedecek ki güven duygusu iyi temeller ile kurulsun ve çocuklarda özgüven oluşsun." der.

AKIŞ

07:30 - 08:30 Yoga (isteyen yetişkinlere)

08:30 - 9:00 Kahvaltı

10:00 - 12:00 Doğada Teneffüs

12:30 - 13:30 Öğle Yemeği

14:00- 18:00 Serbest Zaman (Deniz, doğal havuz, Kargı Nehri)

19:30 - 20:30 Akşam Yemeği

20:30 - 21:30 Masal Dinletisi

**Serbest zamanlarda plajlara yapılacak ulaşımlar için dilerseniz kendi aracınızı kullanabilir ya da bizim organize ettiğimiz minibüsleri tercih edebilirsiniz. (Günlük, gidiş - dönüş kişi başı 10 TL civarında kişi sayısına göre değişmektedir. )

 


REZERVASYON ve KAYIT 

Rezervasyon ve sorularınız için

oyunkampta@gmail.com

Belma Obuter 

+90 533 7495085